NY Now 2017 Fuarı

 İstanbul Ticaret Odasından alınan yazıda;

İstanbul Ticaret Odası 1960'lı yıllardan itibaren Uluslararası platformdaki organizasyonlara Reel Sektör Mensuplarımızın katılımını sağlamaktadır. Odamız 2017 yılı programında, Amerika Birleşik Devletleri'nin New York Eyaleti'nde 5-8 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek "NY Now 2017” Fuarı Türkiye milli katılım organizasyonu yer almaktadır.

Türkiye'nin Amerika Kıtası'na ihracat kalemleri arasında banyo grubu, perde ve aksesuarları, yatak ve uyku grubu, mutfak grubu, ev tekstili hediyelik eşya, seramik el sanatı, metal, kâğıt, çini sanatına benzer el yapımı ürünler çok büyük önem taşımaktadır.

NY Now 2017 Fuarı'na 500'ün üzerinde firma katılacak olup, 80 farklı ülkeden ve 50 eyaletten 50.000 profesyonelin fuarı ziyaret edeceği beklenmektedir. Söz konusu fuara minimum 9 m2 alanda katılım sağlanabilecek olup, fuar için katılım bedeli 1.000 ABD Dolar / m2 olarak belirlenmiştir.

Stand inşaatı, dekorasyon malzemeleri, Elektrik bağlantısı, aydınlatma. Yurtdışı tanıtım hizmetleri; Ürünlerin İstanbul New York gidiş dönüş nakliye, gümrükleme, sigorta işlemleri; fuar resmi kataloğunda ve web sitesinde firma bilgilerinin yer alması; Odamızca hazırlanacak katalogda firma bilgilerinin yer alması; fuar suresince ofis ve iletişim araçları ve ikram hizmetleri; stant büyüklüğü ile orantılı fuar giriş kartı temini, katılım bedeline dâhildir.

Katılım bedelinin ve Firmadan iki temsilcinin ekonomi sınıfı uçak biletinin % 70'i teşvik kapsamında olup, gerekli dosya takibi Odamızca gerçekleştirilecektir.” Denilmektedir.

Üyelerimizin bilgisine sunarız.

 

Bu çerçevede, NY Now 2017 Fuarı Türkiye Milli İştiraki Organizasyonu'na ilişkin;

İrtibat:

Osman Tayfun Fakiroğlu /  tayfun.fakiroglu@ito.org.tr 

Çiğdem Terzi / cigdem.terzi@ito.org.tr

Telefon.0212 455 61 18 / 0212 455 61 03