YÖNETİM KURULU

UĞUR ERDOĞAN / YÖNETİM KURULU BAŞKANI

FirmaDENKO ULUSLARARASI NAKLİYE TEKSTİL KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
AdresANKARA ASFALTI 10.KM /AKKALE PAMUKKALE DENİZLİ
E-Postainfo@denko.gen.tr
Telefon2582672339
Telefon
Fax2582671598

İMRAN ERASLAN / YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

FirmaERASLAN TURİZM VE EĞİTİM ÖĞRETİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
AdresKAYALIK CAD.ULU ÇARŞI İŞH. KAT:6 MERKEZ DENİZLİ
E-Postaeraslanmtsk@gmail.com
Telefon2618222
Telefon
Fax

SALİH SARIKAYA / YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

FirmaKAYNAK İPLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
AdresANKARA ASFALTI ÜZERİ NO:10 (OSB YANI-C.S A.BULVARI) GÜRLEK MEVKİİ MERKEZ/DENİZLİ
E-Postasarikaya@kaynaktekstil.com
Telefon2692045
Telefon
Fax

MEHMET FATİH KOÇER / YÖNETİM KURULU SAYMAN ÜYE

FirmaYAĞMUR GIDA TEMİZLİK SİGARA TEKSTİL MADENCİLİK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
AdresESKİHİSAR MAHALLESİ 8018 SOKAK NO:3/B
E-Postamfkocer@gmail.com
Telefon2666324
Telefon
Fax

RAMAZAN ÇELİKKOL / YÖNETİM KURULU ÜYESİ

FirmaÇELİKKOL TURİZM GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
AdresPAMUKKALE YOL KAVŞAĞI
E-Postaramazan@celikkolgroup.com
Telefon2513333
Telefon
Fax

ALİ ÖNAL / YÖNETİM KURULU ÜYESİ

FirmaALİ ÖNAL (ÖNALLAR GIDA PAZARI)
AdresSARAYLAR MAHALLESİ YAĞ HALİ NO:17
E-Postaonallargida@hotmail.com
Telefon2614475
Telefon
Fax

KEMAL TUNCER / YÖNETİM KURULU ÜYESİ

FirmaÖZEL DENİZLİ EMPATİ DANIŞMANLIK ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
AdresÇAMLARALTI MAH.6104 SOK.NO:6 PAMUKKALE DENİZLİ
E-Postakemalltuncer@hotmail.com
Telefon2582110395
Telefon
Fax2582130063

MESUT YILMAZ / YÖNETİM KURULU ÜYESİ

FirmaPAMİR OTELCİLİK TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
AdresTOPRAKLIK MAHALLESİ 632 SOKAK NO:13
E-Posta
Telefon2645075
Telefon
Fax

FERRUH DALKILINÇ / YÖNETİM KURULU ÜYESİ

FirmaBAY-SU SU ARITMA SİSTEMLERİ SATIŞ VE DAĞITIM LİMİTED ŞİRKETİ
AdresKAPLANLAR MAHALLESİ 886 SOKAK NO:45 ZEMİN KAT
E-Posta
Telefon3722696
Telefon
Fax

HİKMET ALPASLAN / YÖNETİM KURULU ÜYESİ

FirmaSINIRLI SORUMLU YANKI KONUT YAPI KOOPERATİFİ
AdresLİSE CADDESİ KÖSEER İŞMERKEZİ NO:1
E-Postainfo@fasinsaat.com
Telefon2656681
Telefon
Fax

HASAN KOCABAY / YÖNETİM KURULU ÜYESİ

FirmaKOCABAYLAR PETROL ÜRÜNLERİ VE NAKLİYAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
AdresSALTAK CADDESİ KOCABAYLAR İŞHANI NO:57/1 MERKEZ DENİZLİ
E-Postahasan@kocabaylar.com
Telefon2584191414
Telefon
Fax2584191272

Get Adobe Flash player