Birimlerimiz

ALİ RIZA TEKİN / GENEL SEKRETER

Tahsil DurumuÇukurova Üni. İİBF İşletme Bölümü (1979)
PAÜ Sosyal Bilimler Enst. İktisat Yüksek Lisans (1998)
E-Postaartekin@dto.org.tr
Telefon2612373

TEVFİK FİKRET ÖZTÜRK / GENEL SEKRETER YRD.

Tahsil DurumuAnadolu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümü (1987)
E-Postatfozturk@dto.org.tr
Telefon90 258 241 49 61

AKAY GÜNDOĞAN / GENEL SEKRETER YRD.

Tahsil DurumuEge Üni. Müh. Fak. Tekstil Mühendisliği (1998)
PAÜ İİBF İşletme Bölümü Yüksek Lisans (2010)
E-Postaagundogan@dto.org.tr
Telefon90 258 241 49 61

ZELİHA DOĞRUOĞLU / HESAP İŞLERİ MÜDÜRÜ

Tahsil DurumuHacettepe Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü
E-Postazdogruoglu@dto.org.tr
Telefon90 258 265 57 28

MUKADDES EFE / PERSONEL VE YAZI İŞLERİ MD.

Tahsil DurumuAnadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Bölümü
E-Postamefe@dto.org.tr
Telefon90 258 265 57 26

NEBAHAT ADIGUZEL / TİCARET SİCİL MÜDÜRÜ

Tahsil DurumuAnadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi İktisat Bölümü
E-Postanadiguzel@dto.org.tr
Telefon90 258 241 49 65

HASİBE DİBEK / DIŞ TİCARET ŞEFİ

Tahsil DurumuAnadolu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümü
E-Postahdibek@dto.org.tr
Telefon90 258 241 49 63

EMRE TUNÇER / ETÜD -ARAŞTIRMA ŞEFİ

Tahsil DurumuAnadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü
E-Postaetuncer@dto.org.tr
Telefon90 258 241 92 62

MEHMET SERKAN KAYAN / İÇ TİCARET ŞEFİ

Tahsil DurumuAnadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi İşletme Bölümü
E-Postamskayan@dto.org.tr
Telefon90 258 263 67 13

ÖZLEM AŞUK / ODA SİCİL ŞEFİ

Tahsil DurumuPAÜ Eğitim Fakültesi Sınıf Öğrt. Bölümü (1994)
PAÜ Sosyal Bilimler Enst. Sınıf Öğrt. Yüksek Lisans (1998)
E-Postaoasuk@dto.org.tr
Telefon90 258 241 49 64

Get Adobe Flash player