Emlak Sektörü

Değerli üyemiz, Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan yeni düzenleme ile, hem meslektaşlarınız hem de vatandaşımız için, emlak sektörü daha şeffaf ve güvenilir hale getirilmiştir. Her iki tarafın hakları, yasalar çerçevesinde güvence altına alınmıştır. Alım satım öncesi ile sonrasında bu kurallara titizlikle uyulması gerekmektedir. Aksi takdirde, çok yüksek cezalarla karşı karşıya
kalınabilir. Denizli Ticaret Odası olarak, sektörün gelişmesi ve daha kaliteli bir hizmet için sizleri hep destekleyeceğiz. Her zaman yanınızdayız. Halkımızı, yasalara uygun olarak faaliyet gösteren işletmeleri tercih etmeleri konusunda bilgilendireceğiz.

13.Meslek Komitemizle sık sık bir araya gelerek, sizlerden komite üyelerimize yansıyan öneri ve talepleri ele alıyor, meslektaşlarınıza daha iyi çalışma koşulları oluşturmak için her türlü imkanımızı seferber ediyoruz. Elinizdeki bu dosya ile internet aracılığıyla Denizli Ticaret Odamızın web sayfasından da edinebileceğiniz tek tip evrakla çalışma ortamını da bunun için oluşturduk. Sizler, bizim varoluş gayemizsiniz. Sizlere hizmet etmek için bu göreve geldik. El birliği ile çalışarak çok daha güzel günler göreceğiz. Hepinize hayırlı işler, bereketli kazançlar dilerim.

Uğur ERDOĞAN
DENİZLİ TİCARET ODASI BAŞKANI

Portala girmek için: https://emlak.dto.org.tr