FUAR TAKVİMİ

DENİZLİ TİCARET ODASI FUAR DESTEK PROGRAMINIDAN NASIL FAYDALANABİLİRİM?

  1. Bu destekten, üyeliği 1 yılı geçmiş, terkin ya da askı durumunda olmayan üyelerimiz faydalanabilir.
  1. Yapılacak fuar ziyaretinde, fuarın kapsadığı ana NACE kodlarında, ticari faaliyetlerini geriye dönük süreçte ve güncel olarak yürütmekte olan üyeler bu destekten faydalanabilir. Özel durumlar dışında (üyenin bilgisi dışında gerçekleşmiş faaliyet alanı değişikliği gb.) organizasyonun duyurusunun yapıldığı tarih itibari ile yeni eklenen NACE kodu ile üye firma destekten faydalanamaz.
  1. Desteklerden faydalanacak üyelerin program içeresinde yer alan etkinliklere katılım ve bu katılımı ispatlama zorunluluğu bulunmaktadır. (Organizasyon esnasında çekilen fotoğraf- PNR geçmişi kayıt listesi (Purge) veya biniş-iniş kartı, fuar giriş bileti ibrazı (doğru tarihli) dekont ve taahhütname ibrazı
  1. Mal/hizmet sağlayıcı kişi/kurum/kuruluşlar ile firmalar ile ticari faaliyet organizasyon öncesi sonuçlanmalıdır. Organizasyon sonrası yapılacak ticari faaliyetler belge ibrazında tarihlerin tutmaması gerekir aksi bir durup tespitinde destek ödemesi yapılmaz
  1. Programa katılan firma gerçek veya tüzel olmak üzere firma olarak desteklenir. Firmadan katılım sayısı fazla olması durumunda destek değişmez, firmanın Odamızda kayıtlı yetkilileri dışında personel gönderimi durumunda gönderilen personelin geriye dönük en az 4 aylık SGK girişi ibraz edilmesi  gerekmektedir.
  1. Program doğrultusunda hazırlanan ve anlaşma ile belirlenen A sınıfı TURSAB belgeli acente dışında yapılan mal/ hizmet alımı destek kapsamı dışında bulunmaktadır.
  1. Anlaşma ile belirlenen ve üyelere ibraz A sınıfı TURSAB belgeli acente ile yapılacak organizasyonda Odanın hazırlamış olduğu geliş gidiş ve konaklama programının dışına çıkılması durumunda destek ödemesi yapılamaz. (Uçak yer olmaması gibi mücbir durumlar belgelendirildiğinde +/- 1 gün destek oda yetkililerince değerlendirme sonucu haklı gerekçe tespit edilmesi durumunda yapılarak ödenebilir)
  2. Geri ödeme Mal/hizmet alınan kişi/kurum/kuruluş tarafından organizasyon sonrası Denizli Ticaret Odasına ibraz edilecek taahhütnamede belirtilen tüm evrakların kurallara uygun şekilde teslim edilmesi sonrası yapılacak değerlendirme sürecinin uygun görülmesi ile yine hizmet sağlayıcı üzerinden üyelere geri ödenecektir.
  3. Organizasyon esnasında yer alan ve yönetim kurulu kararı ile görevlendirilmiş olan Denizli Ticaret Odası personeli ya da yetkilisi üyenin destek hakkını iptal etme yetkisine sahiptir.

Denizli Ticaret Odası tarafından ziyaretçi organizasyonu yapılması planlanan yurt içi ve yurt dışı fuarlar

Temmuz

10Tem(Tem 10)00:0013(Tem 13)00:00F İSTANBUL Yiyecek ve İçecek Ürünleri İşleme ve Paketleme Teknolojileri Fuarı

Eylül

11EylTüm Gün13Logistech Lojistik, Depolama ve Teknoloji Fuarı

30EylTüm Gün05EkiMAKTEK AVRASYA 2024

Ekim

12Eki(Eki 12)00:0016(Eki 16)23:59WoodTech, 37. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı

23EkiTüm Gün26Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı

Kasım

04KasTüm Gün08UNICERA – Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı

22KasTüm Gün24Plast Eurasia İstanbul 2024, 33. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı

Aralık

18AraTüm Gün219.Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi

Eylül

10EylTüm Gün14Automechanika Frankfurt

17EylTüm Gün2033. ULUSLARARASI YİYECEK İÇECEK FUARI

24EylTüm Gün27MARMOMAC 24/27 EYLÜL 2024 VERONA İTALYA

30EylTüm Gün03EkiBatimat Paris

Ekim

19Eki00:0000:00SIAL Paris

Kasım

11KasTüm Gün14Uluslararası Medikal Sağlık Fuarı Düsseldorf

26KasTüm Gün29BİG 5 CONSTRUCT SAUDİ 26 - 29 Şubat 2024. Riyad Cephesi Sergi ve Konferans Merkezi