İletişim! Hızlı Düşün Doğru Konuş

05Kas09:1512:30İletişim! Hızlı Düşün Doğru Konuş

Etkinlik Bilgileri

Kayıt için: https://forms.gle/v5hUKMESuCS8kruC9

 

Psikolog Besim Ogelman

TANITICI İÇERİK

Eğitim kısa zamanda doğru iletişim kanallarını kurmak ve doğru iletişimi sağlamak için gerekli olan temel noktalara odaklanmaktadır.

Eğitim iletişimde ihtiyaç duyduğunuz kaynakların neler olduğunu ve bunları nasıl zenginleştirebileceğinize odaklanmıştır.

İletişim aşamasının her saniyesi büyük önem taşır. Dolayısıyla etkin ve doğru iletişimi kurabilmek için çok az zaman vardır.

Gerek ilk kez tanıştığınız gerekse etkilemek istediğiniz biriyle ya da bir tartışma esnasında karşınızdakine doğru şekilde yaklaşmalısınız. Bu nedenle tüm kaynaklarınızı kullanmanız gerekir.

 

 

KİMLER KATILMALI?

Eğitim sosyal hayat içinde yer alan her insana açıktır.

Özellikle;

İnsan ilişkilerine önem veren, sürekli olarak sosyal ortamlarda bulunan

Yöneticiler

Çalışanlar

Pazarlama elemanları

Mülakata girecek olan kişiler eğitimden büyük fayda sağlayacaktır.

 

 

EĞİTMEN KİMDİR?

Hacettepe Psikoloji Bölümü mezunudur. Uzun yıllardır STK’lara, kamu ve özel kurumlara yönelik olarak alanımla ilgili eğitimler ve danışmanlıklar vermektedir. Türkiye’de Debriefing – Eğitimi ile Eğitim Etkinliği Değerlendirme Uzmanı- alanında çalışan tek uzmandır. Kurumsal ve Kişisel Gelişim alanında eğitimler konusunda çalışmaktadır. Bugüne kadar 20.000’in üzerinde kişiye farklı konularda eğitim vermiştir. Yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere; Kalkınma Ajansları, KOSGEB, ABİGEM, İŞKUR, Belediyeler, Kamu ve Özel Kuruluşlara yönelik olarak çalışmaktadır.

Stres Yönetimi, Takımdaşlık Kurumdaşlık, Ekip Çalışması ve Kültürü, İletişim, Motivasyon, Problem Çözme ve Karar verme, Girişimcilik, İnsan Kaynakları, Kriz Yönetimi ve Zaman Yönetimi konularında üzere eğitimler vermektedir.

 

YÖNTEM

Eğitim interaktif bir şekilde gerçekleştirilecektir. Hayattan örneklerle zenginleştirilecektir.

 

 

Daha fazla göster

Zaman

(Salı) 09:15 - 12:30

Yer

Denizli Ticaret Odası