İŞ HAYATININ STİL REHBERİ

04May09:3012:30İŞ HAYATININ STİL REHBERİ

Etkinlik Bilgileri

İÇERİK

  • “İmaj” / “Stil” nedir?
  • İş hayatında kişisel stil ve ilk izlenim neden önemlidir?
  • İş hayatında görünümle olumlu izlenim nasıl oluşturulur?
  • Kişisel Stilimizi nasıl buluruz?
  • Kişisel Stil ile Kurumsal İmaj arası dengeyi nasıl kurabiliriz?

KİMLER KATILMALI

Kariyer yolculuğuna yeni başlayanlar, kariyerinde yükselmek isteyenler, özel hayat ile iş hayatı kıyafetlerini birbirinden ayıran ve gardıroplarını yönetmekte zorluk çeken yöneticiler.

EĞİTMEN 

NİLÜFER BAYRAK

Ailesinin kaç kuşaktır tekstille uğraştığını saymamış bir Tekstil Mühendisi… Uzun yıllar tekstil sektöründe mühendislik, müşteri temsilciliği, satış, pazarlama, planlama, görsel imaj yönetimi alanlarında çalıştı. Sonra bir gün kendi hikayesini düşündü ve insanların hayatlarına daha fazla dokunma, mutlu yüzler görme, hedeflerine ulaştıklarında yanlarında olma isteği ağır bastı. Tekstil Mühendisliği eğitimiyle gelen kumaş, dikiş, proporsiyon ve renk bilgilerinin yanına, Vakko Esmod Moda Akademisi ve İstanbul Moda Akademisinden Stil Danışmanlığı eğitimlerini ekledi. Ayrıca Sola Unitas Akademide Temel Koçluk, Yönetici Koçluğu ve Takım Koçluğu eğitimleri aldı. Bunların yanı sıra çeşitli kurumlarda Liderlik, Temel İletişim, Stres Yönetimi ve Sunum Eğitimleri üzerine çalışmalara katıldı.

Kişisel Stil Keşfi ve Yönetimi, İş Yerinde Profesyonel Stil, Kişisel ve Kurumsal Marka Yaratmak, Stilde Rengin Gücü özel çalışma konularıdır. Halen Denizli ve İstanbul’daki ofislerinde bireysel ve kurumsal Stil Danışmanlığı hizmeti vermekte, seminer ve workshoplar düzenlemekte ve eğitim çalışmalarına devam etmektedir.

 YÖNTEM

Program, eğitmenin sunumu eşliğinde, katılımcıların interaktif olarak soru-cevaplarla katılmasıyla gerçekleşecektir.

Daha fazla göster

Zaman

(Salı) 09:30 - 12:30