İş Yaşamında Görgü, Nezaket ve Sosyal, Davranış Kuralları

03Kas09:1512:00İş Yaşamında Görgü, Nezaket ve Sosyal, Davranış Kuralları

Etkinlik Bilgileri

TANITICI İÇERİK

Sosyal yaşamda ve iş yaşamında fark yaratan davranışlar, ilişkileri ve başarıyı doğrudan etkilemektedir. Özellikle görgü, nezaket ve protokol kuralları, yaşamın her alanında en çok ihtiyaç duyulan sosyal davranış becerileridir. Sosyal yaşam içinde sıklıkla yer alan yöneticiler başta olmak üzere herkese ve özellikle hizmet sektöründeki her düzeydeki çalışana uygun olarak hazırlanan bu eğitim, görgü-nezaket ve protokol davranışlarının yaşam içinde kullanılmasını hedeflemektedir.

 

KİMLER KATILMALI?

İş profesyonelleri, kamu ve özel sektör çalışanları.

 

EĞİTMEN KİMDİR?

İlker KALDI, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi.

Kamuda ve özel sektörde hukukçu, yönetici, danışman ve eğitimci olarak görev yaptı.

Yönetim, psikoloji, kişisel gelişim, davranış bilimleri, kalite yönetim sistemleri alanlarında eğitimler aldı.

Eğitim ve danışmanlık hizmetlerine siyasal iletişim ve seçim kampanyası yönetimi alanlarında siyasal partilere ve politikacılara danışmanlık yaparak başladı.

2012 yılına kadar Ankara merkezli bir eğitim danışmanlık kurumunda Akdeniz Bölge Müdürü, danışman ve eğitmen olarak görev yaptı.

Faaliyetlerini 01 Mart 2012 tarihinden itibaren İlker Kaldı Eğitim Danışmanlık markası ve ekip arkadaşları ile birlikte Kurumsal Gelişim, Yönetim, Kişisel Gelişim, İnsan Kaynakları, Davranış Geliştirme alanlarında eğitimler, seminerler ve atölye çalışmaları düzenleyerek, “Kurumsallaşma”, “Aile Şirketlerinde Yeniden Yapılanma”, “İnsan Kaynakları Süreçleri”, “İmaj Yönetimi, Konuşma ve Hitabet”, “Siyasal İletişim”, “İş Hukuku ve Çalışma İlişkileri” alanlarında danışmanlık hizmetleri vererek sürdürüyor.

Bugüne dek 221 kuruma, kuruluşa ve organizasyona onbeş bin saati aşkın eğitim, seminer ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

YÖNTEM

Online, anlatım, soru-cevap.

Daha fazla göster

Zaman

(Salı) 09:15 - 12:00