“KONUŞMAK HER ŞEYDİR” ONLİNE EĞİTİM

09Mar09:3013:00“KONUŞMAK HER ŞEYDİR” ONLİNE EĞİTİM

Etkinlik Bilgileri

Kayıt için: www.dto.org.tr/egitim

İÇERİK

Konuşmak bir markadır. Ve konuşmak her şeydir… Bu eğitimde işten hayata, ilişkilerden sosyal yaşama dair iletişimin gücü, yaşanan problemler ve iletişimin tasarlanması süreçlerine değinilecektir. Anlamak, konuşmak ve anlaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Konuşmak bir markadır. Ve konuşmak her şeydir… Bu eğitimde işten hayata, ilişkilerden sosyal yaşama her noktada iletişimin gücü kavranacak ve özellikle Pandemi süreciyle birlikte ortaya çıkan iletişim problemlerine değinilecektir. Doğru iletişim dili nasıl kurulur? İletişim nasıl tasarlayabiliriz? Harflerin ve kelimelerin gücünden hareketle hem iş hayatında hem de sosyal hayatta konuşma yetisinin püf noktalarına değinilecek olan eğitimde; kendi iletişim gücünü kavramak isteyenler kendini keşfedeceklerdir. Anlamak, konuşmak ve anlaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

KİMLER KATILMALI

İletişim yetilerini fark etmek isteyenler, konuşma ve anlaşma konusunda problem yaşayanlar, sosyolojik baskıların psikolojik baskısından kurtulamayanlar ve bireysel/sosyal ilişkilerde iletişimsel farkını ortaya koymak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

EĞİTMEN

İletişim Tasarımı Uzmanı İrfan ATASOY; iletişim, danışmanlık, eğitim, medya ve dijitalleşme alanlarında faaliyetlerde bulunmaktadır. Lisans ve Yüksek Lisansını İletişim Tasarımı üzerine yapmış, Onur ve Yüksek Onur dereceleriyle mezun olmuştur. “Sosyal Medyanın Toplumsal Hayata Etkileri ve Yeni Medya İle Oluşan Yeni İletişim Dili” başlıklı yüksek lisans tezi literatürdeki ilk çalışmadır. Ayrıca Halkla İlişkiler mezunu da olan İrfan Atasoy, Türk Dili ve Edebiyatı üzerine Yandal eğitimi almıştır.

14 yıl boyunca TGRT FM ve TGRT Haber’de program yapımcılığı ve sunuculuk yapan Atasoy, Türkiye Gazetesi’nde de köşe yazarlığı yapmıştır. 2014 yılından bu yana da Denizli Gazetesi’nde köşe yazarlığına devam etmektedir. Hâlihazırda DRT TV’de her Çarşamba yayınlanan “Haftaya Bakış” adlı gündem programını hazırlayıp sunmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışında bilinen bir seslendirme sanatçısı olan İrfan Atasoy, 2005 yılından bu yana da bireysel, kamu kurumu ve özel şirketlere birçok eğitim vermiştir. İletişim, Diksiyon, Seslendirme, Pazarlamada Dijital Sunum Teknikleri, Haber Yazma ve Sunuculuk, CV Hazırlama-Sunum-Mülakat Teknikleri, Hasta-Hekim İlişkisi ve İletişimi, Beden Dili ve Etkili İletişim Stratejileri, Yeni Medya ve Yeni İletişim Dili, Business Agility, Kurumsal İletişim, Dijital Dönüşüm Süreçleri, Kurum Kültürü vb. birçok eğitim başlığı altında yüzlerce eğitim gerçekleştirmiştir.

Çalışmalarını “İrfan Atasoy IDEA” markasıyla yürütmektedir.

YÖNTEM

Eğitim; Online şekilde sunum destekli yapılacaktır. Sunumun ve içeriğin akıcılığıyla hem öğrenecek, hem de etkileşim içerisinde yürütülen bir eğitim yöntemi izlenecektir.

Daha fazla göster

Zaman

(Salı) 09:30 - 13:00