Pandemi Döneminde İletişim Eğitimi

29Ara09:1512:15Pandemi Döneminde İletişim Eğitimi

Etkinlik Bilgileri

TANITICI İÇERİK:

Peki neler değişti? Dünden farklı olan ne var? Mimikler olmadan, karşımızdakinin yüzünün yarısını görmeden kurduğumuz iletişim ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Herkes fark etmiştir. Karşımızdakinin sadece gözlerini görerek edindiğimiz ilk intiba maskeler olmadan önceki ilk ana göre son derece değişik. Güvenilir olma ve güvenme ihtiyacımızı sadece gözlere bakarak yapıyoruz. İşte bu -en azından bir süre daha- “Yeni Normal” denilen durum.

Pandemi sonrasında bir çok şey değişecek. Ve iletişim dahil bir çok davranışımız uzun bir süre bu değişikliğe göre olacak.

Eğitim “Yeni Normal”deki iletişim alışkanlıklarımıza, değişen koşullara nasıl en iyi şekilde adapte olacağımıza ve bu dönemde kurduğumuz iletişim ve ilişkilerin nasıl daha sağlıklı olacağına odaklanmaktadır.

KİMLER KATILMALI?

İletişim konusunda “Yeni Normal”de zorluk yaşadığını düşünen, maskeli bir hayat içinde iletişim ve ilişki süreçlerini daha iyi yönetmek isteyen herkes eğitime katılmalı.

 EĞİTMEN KİMDİR?

Psikolog Besim Ogelman Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olduktan sonra ağırlıklı olarak Endüstri Psikolojisi alanında çalıştı. 20 yılı aşkındır firmalara İletişim, Motivasyon, Stres Yönetimi, Yaratıcılık Becerilerinin Geliştirilmesi/Teknikleri ve Takımdaşlık konularında eğitimler; kuruluşlara yönelik olarak insan kaynakları sistemleri, personel güçlendirme ve motivasyon yönetimi konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kendi birikimi ve deneyimleri sonucu oluşturduğu “İş Fikrinin Başarı Formülü (FEBEFEK)” eğitimi ve “Debriefing – Eğitim Etkinliği Değerlendirme ve Eğitimi Güçlendirme Teknikleri” ile bu alandaki tek kişidir.

Ogelman yurt içinde ve yurt dışında bir çok eğitim ve projeye katılmıştır.

Bugüne kadar 30.000’den fazla kişiye 40.000 saatin üzerinde eğitim vermiştir.

  

YÖNTEM

Eğitim online – ve maskesiz 😊- olarak verilecektir. Fiziksel olarak bir arada olmamanın getirdiği dezavantajların nasıl yönetileceği de eğitimin bir başka konusu olacaktır.

Daha fazla göster

Zaman

(Salı) 09:15 - 12:15