Sorunsuz İşletmelere Uzanan Yolda Hata Yönetimi ve Azaltılması

17Ara09:1512:30Sorunsuz İşletmelere Uzanan Yolda Hata Yönetimi ve Azaltılması

Etkinlik Bilgileri

Kayıt için: https://forms.gle/QNSJR2A6g3jKH6zA9

TANITICI İÇERİK

Hatalar, iş yerinin para, zaman, müşteri ve itibar kaybetmesine, zarar görmesine neden oluyor. Hatalara yaklaşımı ise kurumun gelişimini doğrudan etkileyen bir durum halini alıyor. Kurumunuzda hata yaklaşımı, çalışanlarınızın hatalara bakışı ve önlenmesi konularında önerilerin ve uygulamaların yer alacağı bir eğitim programıdır.

KİMLER KATILMALI?

Her düzeyde profesyonel iş insanları, yöneticiler, yönetici adayları, insan kaynakları profesyonelleri.

 EĞİTMEN KİMDİR?

İlker Kaldı, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi.

Kamuda ve özel sektörde hukukçu, yönetici, danışman ve eğitimci olarak görev yaptı.

Yönetim, psikoloji, kişisel gelişim, davranış bilimleri, kalite yönetim sistemleri alanlarında eğitimler aldı.

Eğitim ve danışmanlık hizmetlerine siyasal iletişim ve seçim kampanyası yönetimi alanlarında siyasal partilere ve politikacılara danışmanlık yaparak başladı.

2012 yılına kadar Ankara merkezli bir eğitim danışmanlık kurumunda Akdeniz Bölge Müdürü, danışman ve eğitmen olarak görev yaptı.

Faaliyetlerini 01 Mart 2012 tarihinden itibaren İlker Kaldı Eğitim Danışmanlık markası ve ekip arkadaşları ile birlikte Kurumsal Gelişim, Yönetim, Kişisel Gelişim, İnsan Kaynakları, Davranış Geliştirme alanlarında eğitimler, seminerler ve atölye çalışmaları düzenleyerek, “Kurumsallaşma”, “Aile Şirketlerinde Yeniden Yapılanma”, “İnsan Kaynakları Süreçleri”, “İmaj Yönetimi, Konuşma ve Hitabet”, “Siyasal İletişim”, “İş Hukuku ve Çalışma İlişkileri” alanlarında danışmanlık hizmetleri vererek sürdürüyor.

Bugüne dek 228 kuruma, kuruluşa ve organizasyona onbeş bin saati aşkın eğitim, seminer ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

 

YÖNTEM

Eğitim anlatım, uygulama, soru-cevap yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilecektir.

 

Daha fazla göster

Zaman

(Salı) 09:15 - 12:30

Yer

Denizli Ticaret Odası