TİCARİ HAYATIN İÇİNDE ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

DTO BAŞKANI ERDOĞAN ESNAFLA BULUŞTU

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, İstasyon Caddesinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti. Erdoğan, esnafın taleplerini dinledi, Denizli Ticaret Odasının hizmetlerini anlattı, alışveriş yaptı. Erdoğan, “Esnafımız ziyaretimizden memnun kaldı. Gösterdikleri sıcaklık bize hem moral, hem enerji oldu. Bundan sonra da her zaman esnafımızın içinde, yanında olacağız” dedi.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. İstasyon Caddesindeki iş yerlerine sürpriz ziyaretler yapan Erdoğan, piyasa hakkında bilgi aldı, talepleri dinledi, Denizli Ticaret Odasının çalışmalarını anlattı.

Erdoğan, bazı iş yerlerinden de alışveriş yaptı. Esnaf, sıcak bir şekilde karşıladığı Başkan Erdoğan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Esnafın sıcak ilgisinin kendisi için büyük moral ve motivasyon kaynağı olduğunu belirten Başkan Erdoğan, “Üyelerimiz bizim her şeyimiz. Denizli Ticaret Odası olarak bizler gücümüzü üyelerimizden alıyoruz. Kapımız her türlü konuda kendilerine sürekli açık. Odamıza gelen esnafımıza her türlü kolaylığı gösteriyor, yardımcı oluyoruz. Ayrıca biz de kendilerini ziyaret ediyoruz. Kendilerini iş yerlerinde ziyaret ederek birebir tanışmaya önem veriyoruz. Buradaki en büyük amacımız esnafımızın yanında yer alarak sorun, sıkıntı ve taleplerini yerinde görmektir. Çözüm noktasında da kendileriyle istişare yaparak, gereken neyse yapıyoruz. Bu ziyaretler, hem onlar için hem bizim için moral kaynağı oluyor. Esnafımızın yanında olduğumuzu gösteriyoruz. Odamızın sağladığı kolaylıkları anlatıyoruz. Bundan sonra da çarşıda, pazarda esnafımızın yanında olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.