Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, kurumdaki personelle bayramlaştı. Kısa bir konuşmayla çalışma arkadaşlarına seslenen ve bayramlarını tebrik eden Başkan Erdoğan, Denizli Ticaret Odası’nda hizmetlerin yerinde ve zamanında yapıldığını belirterek, “Biz güçlü bir aileyiz… Hizmetlerimizi daha farklı ve daha hızlı hale getirip, üyelerimizdeki memnuniyeti üst seviyelere çıkaracağız.” dedi.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla, personeli ile biraraya geldi.

PERSONELİNDEN ÖVGÜYLE SÖZ ETTİ

Günün anlam ve önemine dair konuşmasında, “Ailenizle, mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum.” diyen Başkan Erdoğan, çalışanları arasındaki dayanışmadan ve kurumdaki iş disiplininden övgüyle söz etti. Bu arada, daha iyisinin de mümkün olduğuna dikkat çekti.

BAŞKAN ERDOĞAN: “HİZMETLERİMİZ, YERİNDE VE ZAMANINDA!”

Kurum çalışanlarının iyi eğitimli ve potansiyelinin yüksek olduğunu da ifade eden DTO Başkanı Erdoğan, “Biz, bir aileyiz… Odamızda yürütülen hizmetler, yerinde ve zamanında! Bildiğiniz gibi üyelerimiz, seçimlerde bizlere yüzde 100’lük bir destek verdi. O nedenle, hizmetimizin her geçen gün daha farklı olması gerekiyor! Birimler bazında sizlerle biraraya gelip, daha sık istişarede bulunacağız ve eksik veya hatalarımızı asgariye indireceğiz. İnanıyorum ki; bu sayede, çalışma arkadaşlığı bağlarını da güçlendireceğiz. Tekrar bayramınızı kutluyor, ağız tadında güzel bir bayram yaşamanızı temenni ediyorum.” diye konuştu.