Esnaf Ziyaretlerini Aralıksız Sürdürüyor

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, şehrin nabzını tutuyor. Üyelerini ziyaret edip, işlerinin durumu hakkında fikir alışverişinde bulunuyor. Çeşitli konularda görüştüğü üyelerinin, varsa öneri ve isteklerini de dinliyor. Sorumluluk alanındaki sorunlarla ilgili ya not alıp aşılması için gerekli talimatı veriyor ya da anında çözüme gidiyor. Bu arada, ziyaretine gelen çok sayıda kurum ve kuruluşun temsilcileriyle de görüşen Başkan Erdoğan, Denizli gündemini değerlendirdiği konuklarıyla, Denizlililer’in yararına yürütülebilecek proje ve düşünceleri istişare ediyor.

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, göreve geldiği günden bu yana üzerinde hassasiyetle durduğu yoğun temas trafiğini, neredeyse hiç ara vermeden devam ettiriyor. DTO Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin ile birlikte bir dizi ziyarette bulunan Başkan Erdoğan, Bayramyeri’nde faaliyet gösteren iş yerlerinin sahipleri ve çalışanlarıyla bir araya gelip, işleri ve ne durumda oldukları hakkında ilk ağızdan bilgi edindi. Erdoğan, bereketli günler ve hayırlı işler dilediği esnafa, “Sizin için var olduğumuz bilinciyle, üzerimize düşen ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Doğruyu bulma ve hızla yapma hususunda, sizlerin görüşleri bizim için çok değerli. Ben ve arkadaşlarım, 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.” dedi.

ERDOĞAN: “HER YENİ İŞLETME, YENİ BİR EKMEK KAPISIDIR”

Başkan Erdoğan, Denizli Ticaret Odası Üyesi Gürcan Tekin’in çocukları Gürsel ve Görkem Tekin’le birlikte işlettiği Tarihi Bayramyeri Dönercisi’ni de ziyaret etti. Kısa bir süre önce Denizlililer’e kapılarını açan aile işletmesinin emekçilerine, işlerinde kolaylıklar ve helalinden bol kazançlar diledi.

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI’NIN YÖNETİM KURULUNU KABUL ETTİ

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, ziyaretine gelen DTO Meclis Üyesi Necmi Höke’yi, beraberindeki Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Prof. Dr. Harun Kemal Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ve şube çalışanlarıyla birlikte ağırladı. Faaliyetleri ve sektörlerine dair fikir alışverişinde bulundu.

Makina Mühendisleri Odası Şube Başkanı Prof. Dr. Öztürk, Başkan Erdoğan’a ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getirerek, kentin yararına her türlü işte iş birliğine hazır olduklarını belirtti.

DEGİAD’LILARI AĞIRLADI

Başkan Erdoğan’ı ziyaret etmeye gelenler arasında, Eylül ayında seçimli genel kurul yapacak Denizli Genç İş Adamları Derneği (DEGİAD)’nin Genel Sekreteri Esra Kasapoğlu Ünlü, Dernek Saymanı Levent Altuntaş ile dernek yönetim kurulu üyelerinden Süleyman Şahan da vardı. Erdoğan, konuklarına nezaketlerinden dolayı teşekkür ederken, “Gençler, yarınlarımız… Sizlerin varlığı, bizlere güven veriyor! Her biriniz iyi donanımlı ve temsil kabiliyeti yüksek başarılı isimlersiniz. Sizleri çok daha iyi yerlerde görmek, en büyük temennimiz.” diye konuştu.

ENVER DENİZLİ ŞUBESİ YÖNETİM KURULUYLA PROJE ÖNERİLERİNİ ELE ALDI

Enerji Verimliliği Derneği (ENVER) Denizli Şubesi Başkanı Mehmet Akgün ile yönetim kurulu üyelerini de kabul eden Başkan Erdoğan, konuklarıyla çalışmaları ve birlikte yürütmeyi önerdikleri projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

DENİZLİ TELEVİZYONLARINDA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Başkan Erdoğan, günü Denizli’nin uydudan yayın yapan televizyonlarındaki programlara konuk olarak tamamladı.

ÖNCE PAMUKKALE TV’YE KONUK OLDU

Pamukkale TV’den gazeteci Ada Kara ile ekibini, Gündeme Dair programının çekimini gerçekleştirmek üzere DTO’da ağırladı. Güncel konular ile ekonomideki gelişmeleri değerlendirdiği programda, en sıcak gündem konusu dövizdeki hareketliliği de tüm ayrıntılarıyla ele aldı.

SONRA DEHA TV VE RADYO’DA İDİ

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, DEHA Tv ve Radyo’nun ortak canlı yayınına konuk olduk. Gazeteci Eylem Şimşek’in sunduğu Güncel isimli programda, soruları yanıtladı ve kamuoyunu Denizli Ticaret Odası’nın faaliyetleri, Denizli iş dünyası ile üyelerinin durumu hakkında bilgilendirdi.