Denizli Ticaret Odası (DTO)’nın 15’inci Meslek Komitesi’nin üyeleri, meslektaşlarıyla bir araya gelerek, görüş ve önerilerini dinliyor. DTO’nun faaliyetleri, projeleri ile Denizli İndirim Programı (DİP) hakkında da bilgilendiriyor.

Meslektaşlarının Ayağına Kadar Gidiyorlar

DTO Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Öğütcen ile Meclis Üyesi Tahir Örikli, DTO’nun motorlu-motorsuz taşıtlar üretim ve satışı, oto yedek parçaları üretim ve satışı, servis-bakım hizmetleri faaliyetlerini kapsayan 15’inci Meslek Komitesi’nin Başkanı Murat Saylan ile birlikte, meslektaşlarını iş yerlerinde ziyaret edip işleri ve sektörleriyle ilgili istişarede bulundu.

Heyet, Oto Kontrol Ekspertiz Noktası’nın sahibi Adem Başkaya, Kahramanlar Oto Lastik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi’nin sahibi İsmail Çaptuğ, Yumrukayalar Rot Balans Servisi’nin sahibi Yusuf Yumrukaya ile Sinan Oto Servis’in sahibi Sinan Özcan’ı ziyaret etti.  

ZİYARETLER BİZİ ONURLANDIRIYOR

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti aktaran DTO üyeleri, haksız rekabeti önleyecek kanunlar çıkarılması yönünde çalışmaların kesintisiz sürdürülmesini istedi. Bunun sadece otomotiv değil diğer sektörler için de geçerli olduğunu ifada eden üyeler, “Örneğin, bir işletme açılıyor ve akabinde aynı bölgede, hemen yanında veya karşısında aynı işi yapan rakip işletme açılabiliyor. Oysa ki, bir mesafe şartı getirilmelidir. Ayrıca, var olan işletmenin ismine benzer bir isimle yeni bir iş yeri daha açılıyor. Bunlar da haksız rekabet yol açıyor. Görüşlerimizi aktarma fırsatı bulduğumuz bu ziyaretler, bizleri sevindiriyor ve onurlandırıyor. Denizli Ticaret Odası’nın varlığını, her zaman yanımızda olduğunu hissetmek çok güzel; sizlere teşekkür ederiz.” dediler.

SAYLAN: “ÜYELERİMİZİN DİP’E OLAN İLGİSİ, BİZİ DE SEVİNDİRİYOR”

15. Meslek Komitesi Başkanı Murat Saylan, sektörlerindeki gelişmeler ile meslektaşlarının karşılaştıkları sorunlarla ilgilenmeyi kendilerine yılın 365 günü kesintisiz sürecek bir görev addettiklerini belirterek, “Üyelerimizi ziyaret ediyoruz. Varsa eğer ne gibi sıkıntılar yaşadıklarını, bizlerden beklentilerinin neler olduğunu dinliyoruz. İlettikleri konuların takipçisi oluyoruz. Meslektaşlarımıza ayrıca Denizli Ticaret Odası üyelerine çeşitli oranlarda indirimler sağlayan DİP’i anlatıyoruz. Denizli İndirim Programı büyük ilgi gördü. Ticari hayata ivme kazandırmaya devam edecek kampanyamızda büyük emeği bulunan başta Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Uğur Erdoğan olmak üzere, yönetim kurulu, meclis üyeleri, komite üyeleri ve personelimize çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

ÖĞÜTCEN: “DTO YÖNETİMİ, ÜYESİNİN DERDİYLE DERTLENİR; ÜYESİNİN MUTLULUĞUYLA SEVİNİR”

DTO Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Öğütcen ise, yönetim kurullarının, üyelerinin derdiyle dertlenen, mutluluğuyla sevinen farklı sektörlerdeki değerli isimlerden oluştuğunu söyleyerek, “Elbirliğiyle, üyelerimiz için en iyisi ne ise onu sağlamaya çalışıyoruz. Onlardan gördüğümüz ilgi ve destek de bizim için en büyük motivasyon kaynağı oluyor. Hizmeti ayaklarına götürmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

BAŞKAN ERDOĞAN, KOMİTELERE TEŞEKKÜR ETTİ

15’inci Meslek Komitelerinin Denizli’de güçlü ve kalabalık sektörlerden birini temsil ettiğini ve işlerinin hiçte kolay olmadığını belirten Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan da, komite üyelerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Erdoğan, “Tüm komitelerimizle planlı bir çalışma dahilinde, yılın tamamında üyelerimizin hepsiyle her şartta ve her fırsatta bir araya geliyoruz. Onları dinliyor; neler yaptığımızı anlatıyoruz. Gördüğümüz ilgi, bize güç veriyor.” dedi.