Bir süre önce genel kurullarını yapan Denizli Gazeteciler Cemiyeti ile Yeni Medya Yayıncıları Derneği (YENİMEDYADER)’nin yeni yönetimleri, Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ı ziyaret etti. Başkan Erdoğan, konuklarını Denizli’de Teknik Tekstile Dönüşüm Projelerinin teknik kadrosuyla tanıştırdı ve projelerinin Denizli ekonomisi ve sanayisi açısından ne ifade ettiğini anlattı.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Muhammet Karaçay ile başkan yardımcıları Hacı Selamoğlu ve Mesut Güler, Genel Sekreter Ayhan Çimendağ, sayman Metin Akman ile yönetim kurulu üyeleri Serap Özdemir Sofulu ve Sevim Say, DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Erdoğan, konuklarına nezaketlerinden dolayı teşekkür etti. Gazeteci konuklarını, Denizli’de Teknik Tekstile Dönüşüm Projelerindeki teknik ekipleriyle tanıştırdı. Projedeki son durumu ve içeriğini ilk ağızdan anlattırdı. DTO’nun hizmet binasında Teknik Tekstile Dönüşüm Projesi Yönetim Merkezini oluşturduklarını söyleyen Başkan Erdoğan, “Denizli, sizlerle ortak paydamız. Denizli’mizin gelişimi için elbirliğiyle çalışacağız. Bu projemiz de aynı amaçla atılmış son yıllardaki en önemli adımdır. Daha hızlı yol alması, bizim çabamız kadar sizin de ilginizle olacaktır.” dedi.

DGC BAŞKANI KARAÇAY, BAŞKAN ERDOĞAN’A DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

DGC Başkanı Karaçay ise, Başkan Erdoğan basın sektörüne ilgisi ve desteğinden dolayı teşekkür etti. Başarılı çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getirdi.

Başkan Erdoğan, YENİMEDYADER yönetimini de kabul etti.

BAŞKAN ERDOĞAN’A, SICAK YAKLAŞIMINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİLER

YENİMEDYADER Başkanı Serkan Urgancı, Başkan Erdoğan’a basın sektörünün önünü açan olumlu yaklaşımından dolayı teşekkür etti. Şehir adına yürütülen her işte, ellerinden gelen katkıyı koymaya hazır olduklarını belirtti.

BAŞKAN ERDOĞAN: “DENİZLİ, BASINIYLA BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ”

Sosyal sorumluluk üstlenen yapılar olarak basın ile DTO’nun benzer kulvarlarda yer alan iki önemli çatı kuruluş olduğuna dikkati çeken Başkan Erdoğan ise, “Bizim ölçeğimizdeki yerleşim alanlarında basın, şehrin her şeyidir. Sesi, gözü ve kulağıdır. Kentte yaşayanlar, ona ses ve can verir. Tabi ki karşılığında da basın da oradaki sosyal yaşamı sağlıklı kılar ve canlandırır. Şehrimizdeki internet medya yayıncılarını tek çatı altında toplamak ve niteliğini artırmak üzere kurulan derneğiniz YENİMEDYADER de bu yapının önemli parçalarından biri. Yeni döneminiz hayırlı olsun. Başkanınız Serkan Urgancı’nın nazarında hepinizi kutluyor ve başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum. Elbirliği ile bu şehir için çok daha güzel işler yapacağımızdan en ufak şüphem yok. Denizli varsa biz varız; ve bizler de buralardaysak, bu sorumlulukları aldıysak eğer, Denizli’miz çok daha iyi yerlerde olmalı!” dedi.

DENİZLİ’DE TEKNİK TEKSTİLE DÖNÜŞÜM PROJELERİNDEN BAHSETTİ

Başkan Erdoğan ayrıca, konuklarına Denizli’de Teknik Tekstile Dönüşüm Projelerindeki teknik ekiple, DTO üyelerini bilgilendirmek üzere, yoğun katılımın olduğu bir webinar düzenlediklerini anlattı. Erdoğan, “Denizli’mizde çığır açacak, sanayimize çağ atlatacak projemiz için Denizli Ticaret Odamızda bir merkez oluşturduk. Sizlerin de ilgisiyle bunu kamuoyunun hizmetine sunacak ve verimini artıracağız. Şimdiden sağlayacağınız destek için teşekkür ederim. Herkese, hayırlı ve uğurlu olsun.” diye konuştu.

Başkan Erdoğan’ı ziyaret edenler arasında YENİMEDYADER Başkan Yardımcısı Engin Ünal ile dernek üyeleri Nadir Güleç, Mutlu Kelişti ve Hüseyin Özgenç de yer aldı.