9.Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi

18AraTüm Gün219.Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi

Etkinlik Bilgileri

ZİYARETÇİ

Türkiye’de ve dünyada sizin sektörünüzde ne tür robot yatırımlarının yapıldığı, mevcut robot sayısının nasıl artırıldığı, bu yatırımlarla maliyetlerin ne kadar düştüğü ve verimliliğin ne kadar arttığı hakkındaki bilgiler, işinizin geleceği açısından çok önemlidir. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nde yer alan 160 üzerinde firmanın sizin sektörünüzde neler yapabildiklerini uygulamalı olarak yerinde görebilirsiniz.

İlk robot yatırımı 4,5 ay gibi muhteşem kısa bir sürede geri dönebildiği gibi, bu süre 11 yıl gibi kabul görmeyecek kadar uzun bir süreye de uzayabilmektir. Bunun için, önemli olan ‘‘Sen robotu nereden alırsan al, ben sana 500 dolara devreye alırım’’ diyen şahıslardan uzak durmak ve doğru entegratör firma ile çalışmaktır. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nde çok başarılı entegratör firmalarla tanışabilirsiniz.

İşinize robotları eklemek çoğunlukla büyük avantajlar sağlar. Ancak, yatırımın toplam sahip olma maliyeti de çok önemlidir. Teknoloji yatırımları kapsamına giren robot yatırımları için birçok alternatif finans kaynakları bulunmakta, hatta bazı koşullarda hibe desteği bile verilmektedir. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nde alternatif finans kaynaklarının nasıl kullanılabileceğini öğrenebilirsiniz.

KATILIMCI

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi, TOBB denetiminde; MAKFED, ENOSAD, ROBODER desteği ile bir ENDÜSTRİ MEDYA şirketi olan ST Alternatif Fuarcılık iş birliği ile düzenlenmektedir.

Robot Yatırımları Zirvesi’nde yer alan sergi alanları çok büyük oranda bir önceki yılın katılımcı firmaların katılımıyla satışı tamamlanmaktadır.

Bu yıl ki organizasyonun da tüm stant satışları tamamlanmış olup, satışa kapanmıştır.

Nadiren, sözleşme kapsamında zamanında ödeme yapmayan firmalar olursa anlaşmanın ilgili maddesi gereği katılım sözleşmesi fesih edilen standlar olabilmektedir.

Bu konuda bilgi almak isterseniz 444 32 50 numaralı telefonu arayabilir ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Daha fazla göster

Zaman

Aralık 18 (Çarşamba) - 21 (Cumartesi)

Yer

İstanbul Fuar Merkezi

Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No: 5/5, Bakırköy, 34149 İstanbul