Logistech Lojistik, Depolama ve Teknoloji Fuarı

11EylTüm Gün13Logistech Lojistik, Depolama ve Teknoloji Fuarı

Etkinlik Bilgileri

İnsanlık tarihinin 8.500 yılına tanıklık eden İzmir, körfezin kıyısına kurulmuş olup Türkiye genelinde hem nüfus büyüklüğü hem de sosyoekonomik gelişmişlik bakımından 81 il içinde üçüncü sırada yer almaktadır. İzmir Uluslararası Limanı 70.000 iş adamı, 6.000 sanayici ve 100.000’e yakın esnafa hizmet etmesi ile ülke genelinde en önemli limanlardan biri konumundadır. İzmir, Ege Bölgesi’nin önemli ticaret ve üretim merkezidir. Aynı zamanda 13 sanayi bölgesi ve 2 serbest bölgesi ile Türkiye’nin önemli ticari rotalarından biridir. İzmir çok yönlü üretim olanakları, zengin doğal kaynakları ve nitelikli yaşam kalitesini bir arada sunabilmesiyle hem Türkiye hem de dünya ölçeğinde öne çıkan bir bölgedir. Ekonominin önemli bir göstergesi olan ihracat açısından İzmir gelişim içindedir. Bu nitelik hem sosyal hem ekonomik olarak İzmir’e rekabet etme, kapasite geliştirme ve uyum sağlamada avantaj kazandırmıştır.
İzmir’in Akdeniz çanağında bir ticaret ve lojistik merkezi haline gelmesi, uluslararası bir liman kenti olması, bu sayede deniz yoluyla ticaret yapan sektörlerin geliştirilmesi, sektörlerin gelişmesiyle istihdamın desteklenmesi fuarımızın ana temasıdır.
Logistech Lojistik, Depolama ve Teknoloji Fuarı, katılımcı ve ziyaretçilerine lojistik sektörüne ait tüm tedarik ve ihtiyaç zincirinin bir arada olduğu bir deneyim sunuyor .
Logistech, Yük Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetler, Motorlu Taşıtlar, Yarı Römorklar, Vanlar, Dağıtım Araçları, Damperler, Ağır Yük Araçları, Yük Taşıma Araçları ve Ekipmanları, IT/Telematik, E-ticaret, Telekomünikasyon, Intralojistik ve Malzeme Akışı Sağlayan Ürünler, Depolama ve Operasyonel Ekipmanlar, Paketleme, Tartma, Ölçme ve Etiketleme Ürünleri sistemlerini bir araya getiriyor.
Detaylı bilgi için: https://www.logistech.com.tr/tr

Daha fazla göster

Zaman

Eylül 11 (Çarşamba) - 13 (Cuma)

Yer

İzmir Fuar Alanı

Zafer Mah. 840. Sk. Fuar Alanı No:2 Gaziemir/İzmir