Eğitimimizi, hafta içi 2 gün ve günde 2 ders saati olarak planladık. Ders saatleri 17.00 ila 18.30 arasıdır. 3 ay sürecek kursumuz, toplamda 48 ders saatidir.

             Eğitimin verimliliği için ders gruplarımız maksimum 15’er kişilik olacaktır. Kişi başı 9000 TL olan bu eğitime üyelerimiz 2000 TL ödeyeceklerdir.

           KATILABİLMEK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER:

  1. 17 Ocak 2024 Çarşamba günü saat 19.00’a kadar kaydolarak Sözlü Mülakat için yönlendirilecek eğitmenle seviye ölçümünü gerçekleştirmelidir.

-İş İngilizcesi Eğitimi Sözlü Mülakat için; ‘’+90 258 213 2303’’ sabit numaradan Emine Özelce ile

– İş Almancası Eğitimi Sözlü Mülakat için; ‘’+90 258 212 3636’’ sabit numaradan Abdullah Arıkan ile 2-17 Ocak tarihleri arasında görüşerek seviye ölçümünüzü gerçekleştirilebileceksiniz.

 (Programımızın sizler için daha yararlı ve verimli olması için her üyemizin seviyesine göre gruplara katılması önem arz etmektedir.)

  1. Mülakat sonrası başvuranlar dil seviyesine uygun gruplara ayrılarak uygun görülen eğitime davet edilecektir.
  2. Eğitim katılım payı olan 2000 TL’nin kesin kayıt için katılımcı tarafından yatırılması sonrasında, dersler 22 Ocak 2024 Pazartesi’den itibaren başlatılacaktır.

Bu yeni programımız, iş hayatınızda İngilizce veya Almanca dillerinde yazma ve konuşmada karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelerek iş yaşamında aktif hale gelmenizi, tüm Dünya ile

iş yapabilmenizi ve Denizli’nin dış ticaret kapasitesini arttırmayı amaçlamaktadır. 

İş İngilizcesi ve Almancası Eğitim Programımız,istenilen dilde konuşmanızı geliştirmenin yanı sıra gramer konu anlatımları ile yazım dilinizin de iyileştirilmesine yönelik uygulanacaktır. O nedenle, katılımcılar, “Başlangıç” ve “Orta düzey” gibi farklı düzeylerde gruplara ayrılacaktır.

  • Başvuracakların, DTO üyesi firmaların ortak, yetkili ya da çalışanı olması zorunludur.
  • Eğitim öncesi yapılan sınavlarda yeterli dil seviyesine sahip olmayanlar, kursa kabul edilmeyecektir.
  • Başvuru sırasına göre kayıt yapılacaktır.

İŞ İNGİLİZCESİ VE ALMANCASI Eğitimimize kaydınızı yaptırmak için https://bit.ly/dto-ingilizce-almaca-kurs

https://bit.ly/dto-ingilizce-almaca-kurs